۱

واردات و صادرات

۲

تجارت الکترونیک

۳

لجستیک و حمل و نقل

خدمات ویستا باروس اروند

به طور کلی، فعالیت اصلی شرکت ما واردات، صادرات، توزیع، مشاوره، ارائه راه حل، خدمات کارگزاری می باشد. در این راستا ،یک شرکت تجاری ممکن است هرگونه وظیفه لازم را برای دستیابی به این اهداف انجام دهد.

ارزش ها

شفافیت: از جمله اولویت ها برای این مجموعه شفافیت بین اعضا و همکاران و همچنین ارائه اطلاعات شفاف از فرایند تجاری به مشتریان می باشد.

انعطاف پذیری: ما به این درک رسیده ایم که تغییرات در صنعت مداوم بوده و نتیجتا می پذیریم انعطاف پذیری و پذیرش تغییرات و سازگاری با قوانین و مقررات جدید منجر به پیشرفت می گردد.

نتایج به دست آمده: ما شاخص ها و اهداف کلیدی را دقیقا تعیین کرده و بصورت جدی پیگیری می کنیم ، در جهت بهینه سازی نتایج برای مشتری تلاش می کنیم. همینطور رشد درآمد و سودآوری را در نظر داریم.

کار گروهی: از دیدگاه ما کمتر کاری است که بتوان صد ‌در‌صد فردی انجام داد. هر کاری کم و بیش نیاز به تعاملات کاری دارد، پس کار‌تیمی را برای رشد شخصی و سازمانی بسیار ضروری می دانیم. زیرا کار تیمی اجازه می‌دهد با سرعت بیشتر و صرف انرژی کمتری به نتیجه برسیم. علاوه بر آن زمانی که به تنهایی مشغول کار هستیم کمتر جسارت پیدا می‌کنیم که ایده‌های جدید را هر چقدر هم که جذاب باشد اجرایی کنیم.

“قدرت تیم از هر عضو آن است و قدرت هر عضو از تیم است” فیل جکسون

 

از سال ۲۰۲۰

خدمات کارگزاری

به عنوان کارگزار در طول مدت قرارداد وظیفه مشاوره و راهنمایی مشتری را تا رسیدن به هدف مورد نظر به عهده داریم. در این راستا بسته به موضوع اصلی قرارداد امور بازرگانی را در قالب شروط قرارداد انجام خواهیم داد.

از طرف دیگر در خلال پیشبرد اهداف قرارداد اقدامات لازم را به عنوان واسطه ای که از طرف مشتری انتخاب شده را انجام می دهیم. ما موظفیم به عنوان مثال جلسات منظم مشاوره برگزار نماییم، مدیریت مالی پروژه را بر عهده بگیریم و در نهایت بهترین گزینه را به عنوان مشاوری امین پیش روی طرف مقابل خود قراردهیم.

ارتباط با ما

ما راه حل های آنلاین جامعی را ارائه می دهیم. ویستا باروس ارائه محصول و جستجو، مشاوره تجارت الکترونیک را بهینه می کند. ما محصولات را به صورت آنلاین با قیمت های منصفانه خرید و فروش می کنیم.

در ویستا باروس، ما هر ماه محموله های مختلفی را از بازارهای محلی و بین المللی دریافت و پردازش می کنیم، از جمله LCL، محموله ها و کانتینر کامل.

خدمات حمل و نقل و تدارکات ویستا باروس شامل لجستیک یکپارچه، مدیریت انبار، مالکیت کشتی و مدیریت حمل و نقل end to end است.

واردات و صادرات

– اخذ مجوز از اداره کل تجهیزات پزشکی ، دندانپزشکی و آزمایشگاهی
– اخذ مجوز از سازمان غذا و دارو جهت کالاهای دارویی ، بهداشتی و آشامیدنی
– اخذ مجوز  کالاهای مشمول استاندارد اجباری در کشور مبدا و یا گمرک مقصد
-اخذ مجوز ثبت سفارش از سامانه جامع تجارت ، وزارت صنایع و معادن و انرژی اتمی و …

-ثبت سفارش
-تعیین تعرفه کالا
-مسیرها و رویه های گمرکی
-مجوزات مورد نیاز برای هر کالا و مراحل اخذ آنها از وزارتخانه ها

– بارگیری و بارچینی کالا در مبدا
-استریپ و استافینگ و حمل کالا با کانتینر به مقصدهای اعلامی
-اخذ تخفیفات تا معافیت گمرکی برای خطوط تولید

-مشاوره در ارتباط با حل مشکلات گمرکی

-مشاوره جهت خرید های داخلی و خارجی

-مشاوره جهت سرمایه گذاری های داخلی و خارجی

-ارائه خدمات مشاوره ای جهت استفاده از روشهای معتبر پرداخت و خدمات گشایش انواع اعتبار اسنادی و همچنین فرمت های استاندارد بین المللی در قبال ضمانت نامه

-مشاوره بازرگانی جهت خرید کالا و همچنین تنظیم اسناد تجاری کالا

-تشکیل جلسات تخصصی مشورتی با تولیدکنندگان و صادرکنندگان و کسب اطلاع از مشکلات در زمینه‌ی امور گمرکی و استاندارد و ارایه‌ی راه حل برای رفع مشکلات

-مشاوره تخصصی در زمینه ترخیص کالا و حفظ امنیت کالای شما

با ما در تماس باشید

هدف

ویستا باروس در پی اهداف و مطابق با ارزش های خود ، خدمات حرفه ای را با ترویج اخلاق حرفه ای ، کیفیت ، ایمنی و استانداردها ارائه می دهد. آنچه ما را متمایز می کند، اشتیاق برای بهینه سازی ارزش ها و ایجاد راه حل های نوین برای حل سخت ترین مشکلات و مدیریت مشتری می باشد. این مجموعه طیف وسیعی از قابلیت ها برای ایجاد راه حل را داشته و می تواند مجموعه ای از خدمات مستقل را به مشتریان ارائه دهد. این خدمات استاندارد دارای ورودی ها ، خروجی ها ، مدل های معیار ساده و قابل اجرا برای مشتریان در سراسر جهان می باشند.

 
به ما پیام بدهید

از سال ۲۰۲۰

مسئولیت اجتماعی

مسئولیت اجتماعی، مجموعه ای از تعهدات و وظایف است که یک سازمان بایستی در جهت حفظ و مراقبت از آنها و کمک به جامعه‌ای که در آن فعالیت می‌کند، انجام دهد و با توجه به اهمیتِ این حوزۀ تاثیرگذار بر کسب و کار سازمان، ما نیز همچون بسیاری از سازمان‌ها و شرکت‌های معتبر به انجام مسئولیت‌های اجتماعی فردی و سازمانی خود در قبال رعایت قوانین و اصول متعارف اجتماعی متعهد هستیم.

این مسئولیت برای ما میتواند دربرگیرنده ی  طیف وسیعی از فعالیت ها بر اساس زمان و ضروریت باشد. از جمله ایجاد شرایط و امکانات ویژه برای کارمندانی که معمولاً به دلایلی نمی توانند در شرایط عادی استخدام شوند یا کمک مالی و علمی به مدارس مناطق محروم، کمک های خیریه، پاک ســازی طبیعت از زباله ها، حمایت زن های سرپرست خانوار و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست.

تماس با ما

راه حل

چیزی که ویستا باروس را متمایز می کند ، اشتیاق برای ارائه راه حل های بهینه جهت حل سخت ترین مشکلات و مدیریت امور تجاری از مذاکره خرید تا تحویل کالا در انبار  مشتری است. در این زمینه میتوان به طیف وسیعی از خدمات که توسط این مجموعه ارایه میگردد اشاره نمود، مشاوره ، مذاکره ، تخصیص ارز ، ترخیص ، رفع تعهدات ارزی ،  اخذ مجوزها و گواهی ها ، راهنمایی ها مستقلا نیز ارائه داده می شوند.